Доступність посилання

ТОП новини

Кількість жертв вибуху в мечеті в Пакистані зросла до 51


Кількість загиблих унаслідок нападу смертника в повній людей мечеті на північному заході Пакистану в п’ятницю зросла до 51 людини, повідомили в суботу місцеві урядовці.

Так само, за останніми підрахунками, в тому нападі була поранена ще 121 людина; половина з них іще перебуває в лікарнях.

Цей напад у п’ятницю засудили Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун і державний секретар США Гілларі Клінтон.

Під час нападу смертник із осколковим вибуховим пристроєм зайшов у мечеть, де на п’ятничні молитви під час священного місяця Рамадана зібралося понад 500 людей, у містечку Джамруд прикордонного з Афганістаном регіону Хайбер у частині Пакистану, відомій як Території племен під федеральним управлінням. За деякими повідомленнями, нападник був іще підлітком.

Відповідальність за напад від імені одного з провідних об’єднань пакистанських повстанців «Техрік-е Талібан Пакистан» оголосила людина, яка називає себе речником цього об’єднання. За словами цього мало відомого речника, мечеть належить одному з місцевих племен, яке виступає проти повстанців, тож вони ведуть із ним війну і погрожують такою ж долею всім, хто воюватиме з повстанцями.
XS
SM
MD
LG