Доступність посилання

ТОП новини

Президент Росії прийняв відставку губернатора Петербурга


Президент Росії Дмитро Медведєв у понеділок прийняв відставку губернатора Петербурга Валентини Матвієнко.

Як повідомили в прес-службі Кремля, тимчасовим виконувачем обов’язків глави міста призначили Георгія Полтавченка, повноважного представника президента Росії в Центральному федеральному окрузі країни.

Губернатор Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко на прес-конференції в Санкт-Петербурзькому осередку «Єдиної Росі» після завершення муніципальних виборів.
Раніше повідомляли, що Матвієнко отримала посвідчення депутата муніципального округу «Краснєнькая речка». На недільних виборах вона набрала, за офіційними даними, понад 90 відсотків голосів в обох округах Петербурга, в яких балотувалася – «Краснєнькая речка» і «Петровський».

Мандат депутата будь-якого рівня необхідний Матвієнко для делегування її до верхньої палати російського парламенту, Ради федерації, яку їй раніше вже запропонував очолити президент Росії Дмитро Медведєв.

Минулого тижня співголову незареєстрованої Партії народної свободи (ПАРНАС) Бориса Нємцова затримали і звинуватили в незаконній агітації, коли він закликав петербуржців голосувати проти всіх на виборах 21 серпня в округах, де балотувалась губернатор Петербурга Валентина Матвієнко.
XS
SM
MD
LG