Доступність посилання

ТОП новини

Україною розпоряджається політико-фінансово-промислова корпорація (огляд преси)


Київ – Двадцять років долею України безапеляційно розпоряджається, по суті, одна-єдина закрита політико-фінансово-промислова корпорація, яка, як стверджує дописувач газети «День», подібно до середньовічних монархів, переконана, що мало не сам Господь дав її членам право панувати в країні. Утім, як зауважує видання, останніми роками українці трішечки більше почали дізнаватися про тих, хто реально владарює в країні, і ця реанімація несправедливо призабутого слова «гласність» є дуже важливою, наголошує «День» у статті «Танці на бочці з порохом».

За роки незалежності психологія українців змінилася, але не кардинально, інформує, посилаючись на думки соціологів та психологів, газета «Україна молода». Вони називають три найбільш стресові події з усіх, які українці переживали за час незалежності України. Це зміна геральдики, вбивство Георгія Гонгадзе і Майдан 2004 року. Саме вони найсуттєвіше вплинули на орієнтири українців, констатує видання. Щодо фінансової кризи, то вона такого впливу не мала, не спричинила змін у психології, тому що українці і так звикли жити бідно. Про це йдеться в матеріалі «Не раби, а вільновідпущені».

Банкова змушена оперативно шукати новий рецепт політичної стабільності в Криму. Як інформує «Ділова столиця», покійний Василь Джарти за час правління півостровом зумів вибудувати чітку адміністративну вертикаль, яку тепер мріють взяти під контроль відразу кілька груп регіоналів. Але, як зауважує тижневик, коло претендентів на звільнене місце, яким Президент довіряє особисто, здатних продовжити справу екс-прем’єра Криму, незначне. Найкомпроміснішою кандидатурою, за інформацією журналістів, є колишній міністр регіонального розвитку Володимир Яцуба. За якими критеріями він підходить найбільше, читайте в статті «Хто на новенького?»

За оцінками експертів, від 25 до 40 відсотків пального на вітчизняних заправках не відповідає стандартам якості. Обов’язкове маркування автомобільного пального, що покликане захистити споживачів від придбання сурогатів, відкладається на невизначений час. Чи зможе маркування пального розв’язати проблему і прибрати з ринку фальсифікат, розповідає газета «Факти».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG