Доступність посилання

ТОП новини

Поблизу майдану Незалежності в Києві – близько 50 автобусів з бійцями МВС


Міліціонери втікають, коли опозиція прорвала кордон у центрі Києва 24 серпня 2011
У Києві, на сусідніх з майданом Незалежності вулицях, стоїть близько 50 автобусів з бійцями внутрішніх військ МВС та спецпідрозділу «Беркут».

За повідомленням українських новинних агенцій, автобуси припарковані на узбіччі проїжджої частини вулиць Михайлівська, Трьохсвятительська, Інститутська.

Раніше представники Комітету опору диктатурі закликали прихильників опозиції пройти на 17.00 на майдан Незалежності, щоб продовжити мітинг, який відбувся сьогодні у парку імені Тараса Шевченка.

Водночас програмою святкових заходів передбачено, що о 18-й годині на майдані має відбудеться концерт з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

Наразі на Майдані Незалежності вже перебуває кілька сотень прихильників опозиції, які тримають державні прапори та прапори деяких політичних партій, що входять до складу Комітету опору диктатурі.

Напередодні суд заборонив опозиції проводити масові акції у будь-яких місцях Києва, крім парку імені Тараса Шевченка.

Комітет опору диктатурі заявляє, що влада намагалась спровокувати кровопролиття сьогодні під час акції прихильників опозиції у Києві.

Про це йдеться у заяві Комітету опору диктатурі, текст якої цитує УНІАН, посилаючись на прес-службу партії «Батьківщина».

«В рамках абсолютно мирного святкування 20-ї річниці Незалежності України об’єднаною опозицією відбулася піша хода вулицею Володимирською, яка не була заборонена жодним судом. 15-тисячна колона наштовхнулася на кордон озброєної міліції та щити спецназу, метою яких було лише одне – спровокувати бійки і кровопролиття», – йдеться в заяві.
XS
SM
MD
LG