Доступність посилання

ТОП новини

У День Незалежності рівняни встановили два рекорди


Тризуб у Рівному, який виклали монетами, 24 серпня 2011 року

У День Незалежності рівняни побили два встановлені раніше рекорди, зафіксовані в Книзі рекордів України. На майдані Незалежності обласного центру зібралося 6570 людей у вишиванках, що на півтори тисячі осіб більше, ніж останній вишиваний «рекорд», поставлений у травні в Чернівцях. Найменшій учасниці конкурсу Насті Ганжі, яку принесли на майдан у вишиванці батьки – три тижні, найстаршому учасникові – 90 років, він ветеран УПА із селища Мізоч, учасник легендарного бою під Гурбами.

Водночас на Театральному майдані обласного центру журналісти зініціювали благодійну акцію: вони виклали монетами 20-метровий тризуб, довжина якого по периметру склала 416 метрів. Три роки тому восьмиметровий тризуб був викладений у Нетішині на Хмельниччині. Нинішня акція покликана зібрати кошти на лікування важко хворого нетішинського хлопчика.

Як зауважив ініціатор акції, нетішинський журналіст Олександр Шустерук, благодійників могло бути набагато більше, однак із невідомих причин міська влада не внесла заявлену акцію до списку анонсованих заходів на День Незалежності.
XS
SM
MD
LG