Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: Тимошенко знову відмовилася від медогляду


Колишній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні знову відмовилася від медогляду. Про це повідомляє сайт Державної пенітенціарної служби України.

За даними відомства, згідно з дозволом Печерського районного суду Києва від 26 серпня, до Київського СІЗО вкотре прибули представники медичної комісії Міністерства охорони здоров’я України. Цю комісію очолював перший заступник міністра охорони здоров’я, а в її складі перебували троє докторів медичних наук, професори, а також особистий лікар і медична сестра Юлії Тимошенко, йдеться в повідомленні.

Однак, як і раніше, від запропонованого медичного огляду та проведення лабораторного обстеження (в тому числі забору крові для проведення аналізу) Тимошенко відмовилась, що підтверджується відповідним актом, підписаним членами комісії та довіреним лікарем і медсестрою ув’язненої, підкреслили в пенітенціарній службі.

Комісія встановила, що стан здоров’я Тимошенко з моменту попереднього огляду не змінився, додали у відомстві. Фахівці МОЗ України вкотре попередили ув’язнену про можливі негативні наслідки її відмови від проведення запропонованого медичного обстеження. Стан здоров’я Тимошенко продовжує перебувати під постійним контролем з боку медперсоналу Київського СІЗО, запевнили в пенітенціарній службі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG