Доступність посилання

ТОП новини

Пакистан протестує після нападу бойовиків із Афганістану


Пакистан висловив у суботу протест урядові Афганістану після нападу бойовиків із афганської території, внаслідок якого загинули не менш як 25 працівників пакистанських силових структур.

Міністерство закордонних справ Пакистану повідомило, що викликало тимчасово повіреного в справах Афганістану і вручило йому протест після нападу раніше в суботу на пакистанські прикордонні пункти в регіоні Читрал у провінції Хайбер-Пахтунхва на північному заході Пакистану.

Влада в Ісламабаді очікує, що Міжнародні сили сприяння безпеці в Афганістані і Національна армія Афганістану вживуть ефективних заходів, щоб на майбутнє не допустити таких нападів із афганських регіонів Кунар та Нуристан.

За повідомленнями, в координованих нападах на кілька пунктів на світанку взяли участь сотні бойовиків, які прийшли з Афганістану. За офіційними даними, загинули 25 пакистанських силовиків і не менш як 12 нападників; агентства цитують місцевих урядовців, які говорять про не менш як 35 загиблих із пакистанського боку.

Повідомляють, що останнім часом, після виведення з деяких прикордонних із Пакистаном регіонів Афганістану американських військ, до цих місцевостей перебралася частина пакистанських талібів, які переховуються там від наступу пакистанських силових структур і звідти здійснюють свої напади.
XS
SM
MD
LG