Доступність посилання

ТОП новини

Червоний Хрест побував у сирійській тюрмі


Голова Міжнародного комітету Червоного Хреста Якоб Келленберґер зустрівся у Дамаску з президентом Сирії Башаром Асадом. 5 вересня, 2011 року.
У понеділок голова Міжнародного комітету Червоного Хреста Якоб Келленберґер повідомив на прес-конференції, що напередодні у Дамаску представникам організації дозволили відвідати Центральну в’язницю сирійської столиці.

Виступаючи перед журналістами по закінченню дводенного візиту до Сирії, Келленберґер сказав, що тамтешня влада погодилася забезпечити доступ співробітників міжнародних гуманітарних організацій до затриманих по лінії міністерства внутрішніх справ, і висловив сподівання, що надалі доступ буде наданий до всіх ув’язнених.

У понеділок Якоб Келленберґер зустрівся з президентом Сирії Башаром Асадом і обговорив з ним застосування сили з боку військових і наголосив на необхідності утримання заарештованих у доброму фізичному та психологічному стані.

У понеділок сирійські сили безпеки провели нові операції в центральних містах Хомс і Хама, і поблизу кордону з Туреччиною, де загинули кілька людей.

За оцінками ООН, з початку масових заворушень в Сирії загинуло понад 2200 осіб, не менш як 10 тисяч противників режиму Башара Асада заарештовані.
XS
SM
MD
LG