Доступність посилання

ТОП новини

Кірєєв залишив без розгляду клопотання Тимошенко


Юлія Тимошенко перед Печерським судом Києва.
Головуючий у справі суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв залишив без розгляду клопотання колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та її захисту про винесення виправдального вироку.

Суддя Кірєєв мотивував своє рішення несвоєчасністю подання клопотання.

«Ми ще не перейшли на таку стадію, на якій може бути винесено вирок. Такі питання вирішуються лише у нарадчій кімнаті. Немає підстав для розгляду цього клопотання», - сказав Родіон Кірєєв.

Головуючий у справі також розцінив це клопотання як намагання захисту Юлії Тимошенко вплинути на рішення суду.

У свою чергу, Тимошенко вкотре обурилася тим, що суддя відмовляє у задоволенні всіх клопотань захисту. «Пане суддя, може, вже досить всіх мучити, оголосіть уже вирок, який Вам написали в Адміністрації Президента і не мучайте Кримінально-процесуальний кодекс», – заявила вона.

Проте суддя Кірєєв наголосив, що діє виключно у межах процесуального законодавства України.

У четвер суд обговорює чергове клопотання Юлії Тимошенко та її захисту про витребування низки доказів, зокрема це стосується фінансової документації НАК «Нафтогаз України» у справі щодо газових контрактів з Росією 2009 року.

Як сказала Юлія Тимошенко цього дня під час обговорення клопотань захисту щодо виклику додаткових свідків, її команда отримувала інформацію з Адміністрації президента та Генеральної прокуратури про те, коли Родіон Кірєєв має оголосити вирок.

«Нам передали інформацію – 15-16 вересня, Вам поставили завдання оголосити вирок, причому обвинувальний», – сказала Тимошенко, звертаючись до судді.

Від 5 серпня 2011 року Юлія Тимошенко перебуває під вартою.
XS
SM
MD
LG