Доступність посилання

ТОП новини

В Умані чекають на 20 тисяч паломників-хасидів


В Умані Черкаської області очікують на прибуття близько 20 тисяч паломників-хасидів на святкування єврейського Нового року Рош-га-Шана, який цього року припадає на 29 вересня.

Про це повідомляє агентство УНІАН з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

Для святкування та вшанування пам’яті засновника брацлавського хасидизму, цадика (праведника) Нахмана, похованого в Умані, в Україну уже традиційно прибувають паломники-хасиди із 23 країн світу.

Релігійні переконання хасидів накладають серйозний відбиток на їхню поведінку, яка досить суттєво впливає на оперативно-службову діяльність прикордонників.

Державна прикордонна служба здійснюватиме прикордонний контроль спеціально призначеними групами з найбільш підготовлених інспекторів прикордонної служби. Посилюватимуться режимні та контрольні заходи.

Для хасидів також виділятимуться окремі смуги руху тощо. Крім того, перевірка паспортних документів у паломників здійснюватиметься у літаках українських авіакомпаній під час перельоту з ізраїльського аеропорту «Бен-Гуріон» до аеропортів України, біля трапу повітряних суден, а також у тимчасово обладнаних польових терміналах у межах пунктів пропуску.
XS
SM
MD
LG