Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко вважає великою проблемою погіршення відносин між Україною та Росією. Про це чиновник заявив в ефірі програми «Шустер Live».
«Я вважаю, що велика проблема те, що ми псуємо відносини з Росією – другим після Європейського Союзу економічним партнером», – сказав він.
Сергій Тігіпко висловив думку, що в погіршенні цих відносин винні обидві країни. «Якщо ми не можемо домовитися удвох, то винні обоє», – сказав віце-прем’єр. За його словами, в газових питаннях потрібно шукати компроміс, але, при цьому, зберігати гарні взаємини.
«Я вважаю, що велика проблема те, що ми псуємо відносини з Росією – другим після Європейського Союзу економічним партнером», – сказав він.
Сергій Тігіпко висловив думку, що в погіршенні цих відносин винні обидві країни. «Якщо ми не можемо домовитися удвох, то винні обоє», – сказав віце-прем’єр. За його словами, в газових питаннях потрібно шукати компроміс, але, при цьому, зберігати гарні взаємини.