Доступність посилання

ТОП новини

Камерон зустрівся у Москві з представниками неурядових організацій


Прем’єр-міністр Великої Британії Дейвід Камерон зустрівся в Москві з представниками неурядових організацій.

Мова під час зустрічі йшла, зокрема, про справу Сергія Магнітського і переслідування громадянських активістів, повідомив глава правозахисного центру «Меморіал» Олег Орлов.

За його словами, зустріч була закритою на прохання британської сторони.

Раніше в понеділок президент Росії Дмитро Медведєв та прем’єр-міністр Великобританії Дейвід Камерон у Москві підписали декларацію про партнерство задля модернізації.

Згідно з документом, сторони підтримуватимуть зусилля, спрямовані на покращення ділового клімату для торгівлі та інвестицій.

Водночас, за словами Камерона, справа колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка так і залишилася проблемою у двосторонніх відносинах. Як наголосив британський прем’єр, Росія та Великобританія не відмовилися від своїх позицій у цьому питанні.

Натомість президент РФ Дмитро Медведєв наголосив: «Стаття 61 російської Конституції прямо засвідчує: російського громадянина не можна видати іншій державі для проведення слідства чи суду над ним. Ніколи цього не буде».

Колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка вбили у Лондоні у 2006 році. Британська прокуратура тоді звинуватила в убивстві колишнього співробітника російських спецслужб Андрія Лугового. Видати його британському правосуддю Росія досі відмовляється.
XS
SM
MD
LG