Доступність посилання

ТОП новини
19 квітня 2021, Київ 06:33

Міністр фінансів Росії не лишиться в уряді за Медведєва


Віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів Росії Олексій Кудрін заявив у суботу, що не залишиться в майбутньому уряді країни, якщо його очолить нинішній президент Дмитро Медведєв.

Як сказав Кудрін, перебуваючи в Вашингтоні на засіданні Міжнародного валютного фонду, він не згоден із низкою позицій Медведєва щодо економічної політики.

Зокрема, сказав Кудрін, рішення Медведєва підвищити витрати на озброєння загрожують фінансовому здоров’ю країни.

Раніше в суботу в Москві на з’їзді російської «партії влади» «Єдина Росія» Дмитро Медведєв запропонував висунути кандидатом на наступного президента Росії на виборах наступного року нинішнього прем’єр-міністра і попереднього президента Володимира Путіна, а Путін запропонував Медведєву після відходу з президентської посади стати прем’єр-міністром.

Речник Путіна Дмитро Песков відтак заявив, що деякі члени команди Путіна-Медведєва відійдуть, бо мають «стратегічні розбіжності» з владним у Росії «тандемом».

Кудрін, який обіймає посаду міністра фінансів із 2000 року, вважається консерватором у фінансових питаннях. Він, зокрема, створив спеціальний резервний фонд із частини надприбутків країни з продажу нафти, що дало змогу пом’якшити для Росії наслідки світової фінансової кризи.
XS
SM
MD
LG