Доступність посилання

ТОП новини

Cуд над Тимошенко не вплине над підписання угоди з ЄС – Грищенко


Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вважає, що судовий процес над колишнім Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко не вплине на підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

«Стратегічна вага цих питань є неспівмірною в принципі», – сказав міністр в інтерв’ю інтернет-виданню «Українська правда».

За словами міністра, проведені ним нещодавно в Страсбурзі зустрічі з представниками всіх основних політичних груп Європейського парламенту засвідчили, що сьогодні існує широкий консенсус стосовно необхідності якнайшвидшого завершення переговорів щодо угоди про асоціацію.

«Я вважаю, що на цій стадії жодні політичні міркування не мають впливати на підготовку та парафування документу», – додав Грищенко.

Він зазначив, що у європейців сьогодні є усвідомлення того, що саме ця угода стане важливим елементом досягнення тих цілей, які ставлять перед собою і європейські, і українські політики заради зміцнення засад демократії і верховенства права в Україні.

Крім того, Грищенко додав, що зараз у судовій системі ведеться серйозна робота на її кардинальне реформування.

«Звичайно, вона не може бути зроблена за один день. Тому говорити про те, що поки не буде ідеальної судової системи, взагалі не повинно відбуватися судочинство, означає торувати шлях до повної правової безвідповідальності будь-кого і всіх», – сказав міністр.
XS
SM
MD
LG