Доступність посилання

ТОП новини

ПАРЄ вирішила не обговорювати ситуацію в Україні


Парламентська Асамблея Ради Європи вирішила не обговорювати питання щодо ситуації в Україні. Відповідна пропозиція групи народних партій не знайшла підтримки депутатів.

За проведення термінових дебатів проголосували 82 депутати, проти – 69, утрималися – 10. За процедурою, для включення питання до порядку денного необхідно, щоб воно дістало підтримку двох третин голосів присутніх в залі.

Перед голосуванням глава групи народних партій у ПАРЄ Люка Волонте заявив, що проведення таких дебатів було б необхідним. «В Україні – сотні політичних в’язнів, це кричуще порушення прав людини», – сказав він.

У той же час член української делегації в ПАРЄ, регіонал Сергій Головатий виступив категорично проти проведення таких дебатів і зазначив, що ситуацію в Україні слід розглядати в рамках звичайної процедури моніторингу.

Раніше Бюро ПАРЄ також не підтримало пропозицію групи народних партій про проведення дебатів щодо ситуації в Україні.

Водночас у партії «Батьківщина» повідомили, що з візитом у Страсбург сьогодні вирушили донька Юлії Тимошенко та її захисник Євгенія Карр, а також заступник голови партії Григорій Немиря. Прес-служба поінформувала, що «метою поїздки є надання інформації провідним європейським політикам щодо останніх подій у судовій справі проти Юлії Тимошенко».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG