Доступність посилання

ТОП новини

Парламентську помилку з часом можна оскаржити у суді – Балога


Постанова ВР про відмову від переходу на «зимовий» дає юридичні підстави звернутися до суду, – заявив міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

Балога зазначив, що у разі, якщо Верховна Рада буде вдавати, ніби проблеми не існує, «є законні способи стимулювати активність депутатів». «Переконаний, що бездіяльність Верховної Ради у цьому важливому питанні загрожує інтересам фактично всієї України», – цитує міністра прес-служба відомства.

На думку Віктора Балоги парламент ухвалив помилкове рішення, яке безпосередньо впливає на життя населення більшої частини України.

«Рада пішла не просто проти здорового глузду – парламентарії, по суті, скасували закони природи і знехтували наукою. Це зовсім не той випадок, коли можна голосувати, не приходячи до тями», – сказав міністр і додав, що «легким жестом руки депутати відмовили своїм співгромадянам у праві жити за природним розкладом, а не за штучними правилами».

5 жовтня Віктор Балога надіслав голові Верховної Ради Володимиру Литвину лист, в якому просив ініціювати перегляд рішення парламенту щодо зміни порядку обчислення часу в Україні.
XS
SM
MD
LG