Доступність посилання

ТОП новини

Політичні фактори є визначальними щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС – Аштон


Верховний представник Євросоюзу з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Катрін Аштон заявила, що не технічні, а політичні фактори є визначальними для України щодо підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

«Немає питань щодо технічної роботи. Але є політичний процес, який набуде чинності потім. І включатиме (схвалення угоди) Радою ЄС і Європарламентом. Хоч би що сталося в Україні – це буде взято до уваги, і цього політичного процесу не уникнути», – сказала Аштон.

За її словами, міністри закордонних справ ЄС висловили стурбованість з приводу застосування в Україні вибіркового правосуддя. Так, міністр закордонних справ Німеччини Ґідо Вестервеллє назвав процес проти Юлії Тимошенко «тестом для правової держави».

Міністри закордонних справ ЄС висловили сподівання, щоб Київ зробив вибір, у якому напрямку він надалі хоче рухатися.
XS
SM
MD
LG