Доступність посилання

ТОП новини

У Білорусі заборонили акцію на підтримку Тимошенко


Білоруський активіст Григорій Грик
Білоруський активіст Григорій Грик
Активістові білоруського «Руху за свободу» Григорію Грику міськвиконком міста Барановичі заборонив проводити пікет солідарності з колишньою прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Грик розповів Радіо Свобода, що отримав листа з міськвиконкому, в якому повідомляється, що проведення пікету заборонене, оскільки «мета пікетування може бути розцінена урядом України як втручання у внутрішні справи сусідньої держави».

Грик називає рішення місцевої влади абсурдною. «Я ж не закликаю до повалення законно обраної влади України, а хочу лише надати моральну підтримку Юлії Тимошенко», – каже він. «Є стаття 35 Конституції, в якій мовиться, що громадяни Республіки Білорусь мають право проводити мітинги, ходи, пікети. І це право гарантується державою. Тому я повинен звертатися в прокуратуру, оскільки порушені мої конституційні права», – розповів Григорій Грик Радіо Свобода.

Пікет солідарності з Юлією Тимошенко під гаслом «Чи стане правда, стане воля!» планувався на 16 жовтня у старому парку Барановичів.

Григорій Грик побував в Україні в липні, був присутній на процесі проти Юлії Тимошенко і в наметовому містечку на її підтримку.
XS
SM
MD
LG