Доступність посилання

ТОП новини

Азаров не пов’язує газові переговори зі справою Тимошенко


Микола Азаров
Микола Азаров
Прем’єр-міністр України Микола Азаров не пов’язує переговори з Росією щодо перегляду газових контрактів з судовою справою екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це він заявив журналістам у середу на брифінгу в Борисполі.

«Для нас це питання надзвичайно важливе, ми його абсолютно ні з чим не пов’язуємо, воно існує для нас само по собі, оскільки для нас воно є питанням першорядної ваги», – цитує Азарова агентство УНІАН. Прем’єр відповідав на запитання, чи може ускладнити вирок Юлії Тимошенко майбутні переговори щодо газу з Росією.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня засудив Юлію Тимошенко до семи років ув’язнення за перевищення службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році. Відповідно до рішення суду, протягом трьох років вона не зможе обіймати державні посади.
Вона також має повернути «Нафтогазу» близько 190-та мільйонів доларів.

У середу міністр палива і вугільної промисловості Юрій БОЙКО заявив, що Україна веде конструктивний діалог з ВАТ «Газпром» щодо перегляду газових контрактів від 2009 року, незважаючи на звинувачувальний вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко у справі про перевищення повноважень під час укладання цих документів.

Голова правління ВАТ «Газпром» Олексій Міллер заявив у середу в Москві, що перших результатів переговорів з Україною за угодами у газовій сфері не варто очікувати раніше листопада.
XS
SM
MD
LG