Доступність посилання

ТОП новини

Підставою для порушення ще однієї справи проти Тимошенко був лист Міноборони РФ


Служба безпеки України перевіряє діяльність корпорації «Єдині енергетичні системи України» та порушила ще одну справи проти Юлії Тимошенко, як президента ЄЕСУ у1995-1997 роках на підставі листа Міністерства оборони Росії про борги цієї корпорації, – повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Іван Дерев’янко.

За його словами, цей «лист-вимога Міністерства оборони РФ до Кабінету міністрів України щодо погашення боргу» надійшов у червні цього року.

Кабінет міністрів провів перевірку, й зібрані матеріали разом з результатами перевірки направив до СБУ для з’ясування наявності чи відсутності в діях Юлії Тимошенко та інших колишніх високопосадовців складу злочину.

Водночас, начальник управління заперечив існування даних про те, що ніби-то лист Міноборони РФ сфальсифікований.

«Ніяких даних у слідства, які б свідчили про те, що даний лист є фальшивим, немає», – сказав Дерев’янко.

Також він додав, що слідство здобуло достатньо доказів для пред’явлення Тимошенко нових обвинувачень.

На уточнююче запитання журналістів, чому СБУ порушила кримінальну справу щодо діяльності ЄЕСУ лише зараз, Іван Дерев’янко відповів, що обставини, які наразі є предметом розслідування, раніше не досліджувалися і тому щодо них жодних рішень не приймалося.

Разом з тим начальник слідчого управління СБУ, пославшись на таємницю слідства, ухилився від відповіді на запитання, чи встановлені слідством рахунки Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка, на які начебто перераховувалися гроші за російський газ, що надходив до споживачів України через ЄЕСУ.

Лист міністра оборони Росії Анатолія Сердюкова до прем'єр-міністра України Миколи Азарова від 10 червня 2011 року, в якому Міністерство оборони Росії просить погасити борг корпорації «Єдині енергетичні системи України» в сумі 405,5 мільйонів доларів ЗМІ оприлюднили у червні.
XS
SM
MD
LG