Про це в четвер повідомив голова консульського відділу Посольства Польщі в Україні Рафал Вольський.
«Вболівальник звертається до консульства, якщо не може сам вирішити проблему. По-перше, у разі втрати документу, і тоді консульство видає тимчасовий паспорт. Друга причина – якщо залишився без грошей. Тоді консульство зв’язується з його родиною, щоб вони переказали гроші. Третя причина – якщо потрібна юридична допомога», – сказав Вольський.
Таку практику, за словами Рафала Вольського, використовували, зокрема, під час чемпіонату світу з футболу в Німеччині у 2006-му році. Щоправда тоді, за словами представника польського консульства, був лише один випадок звернення вболівальника, який загубив паспорт.