Доступність посилання

ТОП новини

У Римі почалися Дні української культури


На українському концерті в Римі
На українському концерті в Римі
У столиці Італії почалася культурна акція «Дні України в Римі». У п’ятницю під час презентації події в Музеї Римської цивілізації відбулася інавгурація виставки відомої української художниці Ольги Мілентій. Свої картини римській публіці представляють і українські митці-аматори, які живуть на Апеннінах.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода із Рима, в програмі також презентації книжок іммігрантів та майстер-клас української вишивки. А в перебігу конференції про мистецтво й історію країни відбудеться демонстрація документальної стрічки «Подорожуй Україною». Дні України в Римі завершаться виступом творчих колективів та презентацією страв національної кухні.

Захід, присвячений 20-річчю Незалежності України та 150-літтю Oб’єднання Італії, триватиме майже місяць. Культурна акція проходить в рамках проекту римської мерії «Мистецтво й культура Східної Європи в Римі». Мета проекту – задоволення культурних потреб іноземних громад та розширення міжетнічного діалогу. Українську програму організували асоціації українців Італії за підтримки Посольства України в Римі.

За даними організації «Карітас», в італійській столиці та її околицях живуть майже 13 тисяч громадян України.
XS
SM
MD
LG