Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко: наші суди – велика проблема


Віце-прем`єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко висловив незадоволення роботою українських судів, повідомляють ЗМІ.

«Особливо мені не подобається те, яким чином суди працюють щодо бізнесу. Але я намагаюся не тільки критикувати, а й робити: почув про ініціативу Президента, включились ми із підприємцями, а їх більше кількох десятків, об`єднались і зараз створили відповідний проект по декриміналізації економічних злочинів», – заявив Тігіпко.

За його словами, «якщо ми хочемо змін, то давайте робити реформи».
«Сьогодні тут, мені здається, наша найбільша проблема. І в судовій гілці влади – так само. Є велика проблема, адже сьогодні до судової влади в Україні найбільша недовіра у суспільстві, і це говорить про те, що там немає ладу. Наголошую, це величезна проблема. Люди повинні йти до суду як до останньої інстанції, і там повинна бути правда, а сьогодні, на жаль, в Україні такого немає. Але це, ще раз хочу сказати, нас повинно наштовхувати лише на те, щоб щось змінювати», – додав політик.

Раінше, коментуючи вирок Юлії Тимошенко, Віктор Янукович сказав, що рішення суду не остаточне. Тоді ж він наголосив, що настав час «міняти кримінально-процесуальний кодекс» України.

11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем`єра засудили до позбавлення волі на 7 років.
XS
SM
MD
LG