Доступність посилання

ТОП новини

«Янукович не здався Заходу» і може сподіватися на подарунки з Кремля (огляд преси)


Київ – «Янукович не здався Заходу» – у статті під таким заголовком газета «Сегодня» пише, що внаслідок відмови Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко Україну чекає «замороження» відносин із Євросоюзом приблизно на рік. Зате щодо Росії спостерігається потепління. Про що Янукович зможе незабаром домовитися з Москвою, читайте в сьогоднішньому числі видання.

Сьогодні в Україні не вистачає щонайменше 50 тисяч медпрацівників. І лише 6-7 відсотків коштів, виділених на медичну галузь, ідуть на лікування хворих, решта – на утримання медичних закладів. На цьому в газеті «Голос України» наголошує міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко. Докладніше з проблемою медичної галузі парламентське видання знайомить у матеріалі «Дефіцит коштів і бездарність керівників».

Чи можна реформами перемогти корупцію? Про це розмірковують експерти газети «День». Зокрема, економіст Олександр Пасхавер вважає, що в Україні корупція – це системне явище, котре взагалі неможливо нейтралізувати такими методами, як ліберальні реформи. Це повинно бути «вирізання» цієї традиції за допомогою оновлення бюрократії. Необхідно створити антикорупційну парасолю, затвердити антикорупційне законодавство, а це можливе тільки при сильній політичній волі, наголошує експерт газети «День». Стаття називається «Хто кого…».

Вступив у дію закон про заборону валютного кредитування. Відтепер, як інформують «Ізвєстія» в Україні», позики в доларах та євро з привабливими відсотковими ставками відійшли у минуле. При цьому введено чимало норм, які захищають людей від свавілля банкірів. Однак, на думку експертів видання, глобального списання боргів не буде, гроші доведеться віддавати, але не жертвуючи при цьому власним помешканням. Докладніше йдеться в матеріалі «Мій дім – моя фортеця».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG