Доступність посилання

ТОП новини

Янукович зустрічається з кубинськими лідерами


Сьогодні Президент України Віктор Янукович, який перебуває з державним візитом на Кубі, зустрінеться з керівниками цієї країни. Також у планах глави української держави – участь у бізнес-форумі та відвідання спеціальної лікарні для дітей, які захворіли після аварії на Чорнобильській АЕС.

Експерт з міжнародних відносин Сергій Толстов називає візит даниною дружнім відносинам із Кубою.

«На державному статусі візиту наполягала саме кубинська сторона. Очевидно, це буде подано кубинською владою як елемент розширення контактів з пострадянськими країнами. А щодо економічної ефективності, то все буде залежити від спроможності Куби оплачувати українські контракти. Потенціал дуже значний»,– впевнений Сергій Толстов.

Тим часом, в оприлюдненому напередодні інтерв’ю телеканалу Euronews Янукович закликав Європу не вимагати від України швидкого поліпшення внутрішньої ситуації.

«Україна має змінюватися на краще, але вимагати того, щоб ми це зробили швидко, штучно – це неможливо», – сказав Янукович, відповідаючи на запитання про те, що саме в неприйнятті Україною європейських правил полягають звинувачення на її адресу від представників євроспільноти.
XS
SM
MD
LG