Доступність посилання

ТОП новини
10 травня 2021, Київ 05:44

Янукович: Договір про зону вільної торгівлі з країнами СНД не перешкоджатиме євроінтеграції


Президент України Віктор Янукович заявляє, що Договір про зону вільної торгівлі з країнами СНД не перешкоджатиме європейській інтеграції України, повідомляє офіційний сайт глави держави.

«Україна та інші країни СНД давно готували цю угоду, і ця угода – довга робота і довгоочікуваний результат. Але вона ніяк не передбачає, що перешкоджатиме питанням європейської інтеграції України. І всі інтеграційні питання, які ми сьогодні вирішуємо, не мають під собою змісту дружити проти когось», – наголосив Президент.

Він зазначає, що складна економічна ситуація в світі потребує від України активних зусиль з інтеграції національної економіки у світову.

«Я говорив і хочу ще раз сказати – наша зовнішня політика передбачає прагматичний підхід у вирішенні економічних питань, економізацію наших зовнішньоекономічних процесів із багатьма центрами розвитку у світі», – зауважив Янукович.

Він також наголосив: «Ми повинні створювати інструменти протистояння кризовим явищам, які сьогодні є у світі. Іншого шляху ми не бачимо».

«Політизація цього процесу йде тільки на шкоду», – резюмував Президент України.
XS
SM
MD
LG