Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура поновила справу Тимошенко за фактом розкрадання 25 мільйонів


Генеральна прокуратура скасувала постанову про закриття кримінальної справи щодо Юлії Тимошенко за фактами розкрадання бюджетних коштів та ухилення від сплати податків за розрахунками за природний газ корпорацією «Єдині енергетичні системи України».

«Генеральна прокуратура 20 жовтня 2011 року скасувала постанову про закриття кримінальної справи стосовно Юлії Тимошенко за фактами розкрадання 25 мільйонів гривень бюджетних коштів та ухилення від сплати понад 20 мільйонів гривень податків шляхом запровадження злочинної фінансової схеми щодо розрахунків за природний газ корпорацією «Єдині енергетичні системи України» та приховування доходів від діяльності її офшорної компанії», – повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За повідомленням, Генеральна прокуратура також оскаржить у касаційному порядку «незаконні рішення суду про закриття інших епізодів злочинної діяльності за зазначеною кримінальною справою».

У прокуратурі наголосили, що досудове слідство у справі проводить податкова міліція.

У жовтні проти Юлії Тимошенко порушили кримінальну справу за покладання боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України. За даними СБУ, підставою для порушення нової справи стосовно Тимошенко став лист Міністерства оборони Росії на адресу Кабінету Міністрів, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ на суму 405,5 мільйонів доларів.
XS
SM
MD
LG