Доступність посилання

ТОП новини

Суд розглядатиме скаргу Тимошенко протягом одного-трьох місяців – Власенко


Апеляційний суд Києва має розглянути апеляційну скаргу колишнього прем’єра Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду в термін від одного до трьох місяців від моменту отримання документів. Про це журналістам повідомив захисник Тимошенко, б’ютівець Сергій Власенко.

«Відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу, Печерський районний суд зобов’язаний направити апеляцію усім учасникам процесу для надання їхніх заперечень. Після цього протягом 7 днів справу мають передати до Апеляційного суду Києва, і потім справу призначають до розгляду не раніше ніж через місяць, і не пізніше, ніж через три місяці. Відповідно, місяця через півтора орієнтовно справу буде призначено до розгляду», – сказав адвокат.

Сергій Власенко спілкувався з журналістами поблизу Печерського райсуду, куди прийшов, щоб офіційно подати апеляцію на вирок у справі Юлії Тимошенко. Він зазначив, що вівторок – передостанній день подання скарги, оскільки, відповідно до закону, апеляцію мали подати до 26 жовтня. «Ми вирішили не подавати апеляцію останнього дня, ми вирішили подати апеляцію за один день, щоб не було жодних інсинуацій щодо того, що хтось не встиг», – додав Власенко.

11 жовтня суд визнав Юлію Тимошенко винною у справі щодо газових контрактів і засудив до 7 років позбавлення волі.
XS
SM
MD
LG