Доступність посилання

ТОП новини

У Таїланді внаслідок вибухів загинула одна людина


Близько 15 вибухових пристроїв спрацювали у вівторок у місті Яла, розташованому на півдні Таїланду. У результаті вибухів як мінімум одна людина загинула і десятки поранені.

За повідомленнями, ціллю зловмисників – імовірно, ісламістських бойовиків – стали школа, готель і кілька крамниць.

Мусульмани становлять більшість у провінції Яла і ще кількох найпівденніших провінціях Таїланду, де діє кілька ісламістських повстанських рухів.

Крім того, 25 жовтня в Таїланді відзначають сьому річницю антиурядових профспілкових демонстрацій 2004 року, які були придушені урядовими військами, в результаті чого загинуло понад 80 людей.

Цього ж дня в Києві Міністерство закордонних справ України рекомендувало українцям утриматися від поїздок до Таїланду до кінця місяця через небезпеку, пов’язану з затопленням окремих районів країни – на півночі і в столичному регіоні. Про це заявив речник МЗС Олександр Дикусаров.

«Ситуація у Таїланді достатньо напружена, місцева влада організувала відповідні заходи для уникнення затоплення значної частини Бангкока. Уникнути затоплення деяких районів країни і столиці не вдалось. Таїланд опинився у скрутній ситуації. Звернення громадян України до посольства тривають. Скарг немає, натомість є запитання: що відбувається у країні, які перспективи, чи тримає посольство контакт із місцевою владою. Тобто вся необхідна консультативна допомога надається», – сказав речник міністерства.

Олександр Дикусаров також наголосив, що серед потерпілих унаслідок повеней у Таїланді українців немає.
XS
SM
MD
LG