Доступність посилання

ТОП новини

Табачник: «студентський» референдум – це громадська ініціатива


Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник назвав проведення Всеукраїнського студентського референдуму щодо освітніх реформ громадською ініціативою і запевнив, що міністерство не втручалося у його проведення. Про це він повідомив у Кабміні, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Це була ініціатива громадських організацій, вони звернулися до міністерства і поінформували, що будуть проводити цей референдум. Це громадська ініціатива. Одні студентські організації це ініціювали, інші були проти», – розповів він.

За словами міністра, громадські організації самі друкували бюлетені, самі їх розповсюджували і самостійно проводили опитування. Нині, як поінформував міністр, ініціатори референдуму опрацьовують бюлетені.

Міністр також наголосив, що хоч цей референдум не має законодавчої сили, його відомство врахує результати опитування, оскільки «таку кількість голосів не можна не врахувати». За даними міністерства, референдум охопив 120 вишів, участь у ньому взяли більше 80 тисяч студентів. «Питання, сформульовані у бюлетенях, – не мед для міністерства, виконати їх буде нелегко», – додав Дмитро Табачник.

24 жовтня тривав Всеукраїнський студентський референдум щодо освітніх реформ. Організаторами виступили Національний студентський союз, Асоціація профспілкових організаторів студентів та громадська ініціатива «Студентський захист». Серед запитань, на які пропонували відповісти респондентам, було зокрема чи підтримують вони «якнайшвидше ухвалення законопроекту «Про вищу освіту»».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG