Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура перевіряє розрахунки за спожитий газ


Органи прокуратури проводять перевірки газопостачальних компаній, підприємств теплокомуненерго та житлово-комунального господарства з питань додержання законодавства щодо розрахунків за спожитий природний газ. Про це повідомляють у прес-службі Генеральної прокуратури.

За даними НАК «Нафтогаз України», загальна заборгованість усіх категорій споживачів за останню декаду збільшилася майже на 1,5 мільярда гривень і станом на 10 жовтня становила 22 мільярди гривень. Борг за спожитий у 2010 році газ становить 5,8 мільярда гривень, у 2011 році – 9 мільярдів гривень.

Найбільшими боржниками за природний газ є споживачі Донецької області – вони заборгували 3 мільярди гривень. Серед найбільших боржників також Дніпропетровська (2,7 мільярда гривень), Харківська (2,6 мільярда гривень) та Луганська (2 мільярди гривень) області.

За результатами перевірок органи прокуратури вже порушили 39 кримінальних справ, до суду направили 14. Також впродовж року відповідні органи подали 524 позови про стягнення заборгованості за спожитий газ на загальну суму 415,1 мільйона гривень.
XS
SM
MD
LG