Доступність посилання

ТОП новини

Яворівський: влада хоче будинок Спілки письменників на Банковій


Голова Національної спілки письменників України Володимир Яворівський вважає, що влада підтримує опозицію до нього в спілці, зокрема, і через будинок спілки на вулиці Банковій у центрі Києва.

Як сказав у суботу в ефірі Радіо Свобода Яворівський, який є також народним депутатом фракції «БЮТ-Батьківщина», «влада страшенно хоче цей будинок взяти», і з ним намагалися домовитися про відмову Спілки письменників від такого «ласого шматка», як її особняка на вулиці Банковій, 2, неподалік від Адміністрації Президента.

«Звичайно, зі мною були великі перемовини і таке інше: давайте ви нам віддайте це, а ми купимо вам у зовсім іншому місці, і все буде дуже добре, таке інше. Я сказав: це може зробити тільки з’їзд. Це майно не належить комусь окремо, а належить кожному письменнику України», – наголосив Яворівський.

За його словами, його опонент і «конкурент», нинішній секретар Національної спілки письменників Віктор Баранов, має підтримку влади, бо навіть на з’їзді спілки заявив, що треба продати цей будинок на Банковій і купити натомість інше приміщення.

«Звичайно, я думаю, що не сам Баранов придумав цю ідею», – вважає Яворівський.

«Мабуть, одна із тих же причин, чому підтримує сьогодні влада, скажімо, ту опозицію, яка є до Володимира Яворівського сьогодні, це з приводу і цього будинку так само», – заявив він.

Детальніше читайте у неділю, 30 жовтня, на сайті www.radiosvoboda.org
XS
SM
MD
LG