Доступність посилання

ТОП новини

США знову вимагають відставки президента Сирії


Сполучені Штати Америки повторили в середу свою вимогу до президента Сирії піти в відставку. Як заявив речник Білого дому Джей Карні, Башар аль-Асад «втратив легітимність» і має залишити посаду.

Раніше в середу Ліга арабських держав заявила, що влада Сирії погодилася на низку заходів, щоб покласти край кровопролиттю в країні: припинити насильство і забезпечити захист цивільного населення, звільнити ув’язнених за участь у противладних протестах, вивести війська з міст і селищ і дати Лізі арабських держав і засобам інформації доступ до країни, щоб ті могли самі оцінити становище.

Як заявив журналістам прем’єр-міністр Катару шейх Хамад бін Джасім ат-Тані після засідання міністрів країн-членів Ліги арабських держав у єгипетському Каїрі, вони раді, що досягли цієї домовленості, та будуть іще більше раді, якщо її виконають негайно.

Як сказав міністр, Ліга арабських держав далі триматиме контакти з владою і з опозицією Сирії, щоб підготувати національний діалог між ними протягом двох тижнів.

За оцінками, кількість загиблих у протистоянні влади авторитарного президента Сирії і учасників протестів за його відставку, які тривають уже понад сім місяців, перевищила три тисячі.
XS
SM
MD
LG