Доступність посилання

ТОП новини

Уряд створить умови для належного розвитку територіальних громад – Азаров


Український уряд створить належні умови для повноцінного розвитку територіальних громад та підвищення якості їхнього життя, а також забезпечить тісну співпрацю між органами місцевого самоврядування та державними владними інституціями. Про це Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив на відкритті Європейської конференції з проблем місцевого самоврядування.

«Зміни, внесені у Бюджетний кодекс, дозволили збільшити витрати на розвиток місцевого самоврядування, ми маємо намір перейти від «бюджету проїдання» до бюджету розвитку територіальних громад. Також ми прагнемо збільшити можливості територіальних громад самостійно заробляти кошти на свій розвиток: місцеві общини отримали додаткові кошти для підвищення якості соціальних послуг, у першу чергу – у сфері охорони здоров’я та освіти», – наголосив Азаров.

Також, за словами прем’єра, один із найважливіших напрямків адміністративної реформи, яка нині впроваджується в Україні, – створення умов для реалізації у країні положень Європейської хартії місцевого самоврядування.

Європейська міністерська конференція з проблем місцевого самоврядування триватиме у Києві до 4 листопада. Це – останній подібний захід у рамках головування України у Раді Європи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG