Доступність посилання

ТОП новини

Наливайченко: головний виклик для нацбезпеки – не зброя, а зубожіння


Головний виклик українській національній безпеці сьогодні лежить у соціальній та економічній площині, заявив голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Інтер».

«Основні виклики – це безробіття, приховане і офіційне. Це злидні і зубожіння громадян. Це відірваність влади від народу, від людей, від реальних соціальних потреб», – наголосив Наливайченко.

«Коли не розумієш загрозу національної безпеки, ти не знаєш, як діяти. І неправильно інформуєш, у тому числі й керівництво держави», – сказав він.

Наливайченко також зазначив: «Я не знаю, хто з фахівців з нацбезпеки інформує Президента про те, що масово скуповують зброю, готуються масові захоплення органів влади. Але я знаю, як фахівці мають діяти і відповідати на ці загрози».

Він наголосив, що за ситуацію повинен відповідати міністр внутрішніх справ. «У зв’язку з цим у нас є два питання до міністра внутрішніх справ. Перше – хто допустив, аби зброя потрапила до рук криміналітету, і друге – що зроблено для того, щоб зараз її вилучити?» – сказав Валентин Наливайченко.
XS
SM
MD
LG