Доступність посилання

ТОП новини

Встановлення пам’ятника Сталінові оскаржене в суді


Координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» у Запоріжжі Дмитро Харьков сьогодні оскаржив встановлення пам’ятника Йосипові Сталіну біля будівлі Запорізького обласного комітету Комуністичної партії України. У позові до Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя він вимагає демонтувати погруддя, повідомляє громадська ініціатива.

За словами позивача, встановлення пам’ятника незаконне і принижує його честь і гідність, а також завдає йому тяжких моральних страждань.

Харьков також нагадав, що 13 січня 2010 року Апеляційний суд Києва визнав Сталіна винним в організації Голодомору 1932–1933 років в Україні, тобто винним у смерті мільйонів мирних жителів.

Дмитро Харьков закликав і інших наслідувати його приклад і судитися з комуністами, щоб примусити їх демонтувати погруддя.

Пам’ятник радянському диктаторові Йосипу Сталінові повторно встановили вчора. Проти цього вже виступила владна більшість Запорізької міської ради.

Уперше погруддя Сталіна запорізькі комуністи встановили перед будівлею обкому в травні минулого року. В кінці грудня йому відпиляли голову, а новорічної ночі знищили вибухом.
XS
SM
MD
LG