Доступність посилання

ТОП новини

Захисник: стан здоров’я Тимошенко в СІЗО «значно погіршився»


Стан здоров’я колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко «значно погіршився», і це пов’язане насамперед із умовами її перебування в слідчому ізоляторі, заявив у середу її захисник Сергій Власенко.

За його словами, він цього дня мав побачення з підзахисною і мусив чекати на нього, бо Тимошенко погано почувалася, а відтак дійшла на це побачення з допомогою працівників СІЗО, бо не може пересуватися самостійно.

Власенко додав, що Тимошенко вже три дні майже не встає з ліжка через проблеми з хребтом.

Як сказав захисник, він не уявляє собі, як за такого стану колишнього прем’єра можна організувати слідчі дії, на яких останнім часом наполягають працівники податкової міліції. На його думку, допит за таких умов можна «прирівняти до тортур».

Раніше в середу Державна пенітенціарна служба заявила, що комісія з провідних фахівців Міністерства охорони здоров’я не виявила медичних протипоказань для проведення слідчих дій щодо Юлії Тимошенко.

У понеділок це ж відомство повідомляло, що напередодні Тимошенко «під час ранкової прогулянки з власної необережності спровокувала загострення больового синдрому у поперековому відділі хребта, що спричинило порушення функції ходи», у зв’язку з чим медперсонал Київського СІЗО надав їй необхідну медичну допомогу та рекомендував «обмеження фізичних навантажень, у тому числі і прогулянок».
XS
SM
MD
LG