Доступність посилання

ТОП новини

Уряд дозволяє знімати кіно-2012 за бюджетні кошти цього року


Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 1 своєї постанови «Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» від 9 жовтня 2006 року №1404».

Проект документу розробило Міністерство культури на виконання статті 19 та пункту 1 статті 20 Закону України «Про кінематографію». Основна мета нормативно-правового акту – внесення змін до згаданої постанови Кабміну. Це надасть можливість отримані на виробництво фільмів в кінці року кошти використати за призначенням протягом шести місяців, здійснивши перенесення зобов’язань на наступний бюджетний рік.

Виробництво фільмів триває від трьох місяців (неігрові картини) до двох років (ігрові повнометражні). Програма виробництва та розповсюдження національних фільмів затверджується Держкіно на два роки. Для завершення виробництва фільмів за встановленими графіками необхідне стабільне фінансування потреб виробництва, але фінансування відбувається переважно в кінці року. При цьому процес виробництва фільмів надзвичайно залежний від сезонності зйомок.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG