Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: з ЄС потрібно вирішити тільки політичні питання


Президент України Віктор Янукович вважає, що для успішного підписання угоди про асоціацію з ЄС потрібно вирішити тільки політичні питання.

Про це президент Янукович заявив журналістам у Вроцлаві після зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським та президентом Німеччини Крістіаном Вульфом.

За словами Януковича, під час зустрічі він розповів своїм колегам, що переговори України щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС фактично завершилися 11 листопада, і на сьогодні залишилося вирішити лише політичні питання.

Одне з них, за словами Януковича, пов’язано з формулюванням розділу угоди щодо перспективи вступу України до Європейського Союзу.

«Над цим питанням ми ще працюємо, і до саміту в грудні ще багато часу», - сказав Президент. Він зауважив, що від формулювання цього питання залежатиме, як проходитиме ратифікація угоди як в Україні, так і в країнах-членах Євросоюзу.

Янукович висловив жаль з приводу намагань деяких політиків пов’язати питання європейської інтеграції України з кримінальними справами проти колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Саміт Україна-ЄС відбудеться 19 грудня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG