14 Грудень 2017, Київ 10:54

Футбол: українці перемогли австрійців

Збірна України здобула сьому поспіль перемогу у Львові, де у вівторок відбувся перший поєдинок на стадіоні, який прийматиме матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Підопічні Олега Блохіна в зустрічі з національною командою Австрії першими відкрили рахунок – у середині першого тайму відзначився Артем Мілевський.

У другій половині гри австрійці відігралися, а згодом опинилися в чисельній більшості – після вилучення Олександра Кучера.

Уже на доданих арбітром хвилинах українці провели разючу контратаку, і Марко Девіч, який вийшов на заміну, забив переможний гол – 2:1.

Минулої п’ятниці в першому поєдинку на столичному стадіоні «Олімпійський» збірна України з рахунком 3:3 зіграла з командою Німеччини.