Доступність посилання

ТОП новини

Червоний хрест про здоров’я Тимошенко: без коментарів


Міжнародний комітет Червоного хреста не коментує звернення партії «Батьківщина» з проханням втрутитися в ситуацію зі здоров’ям Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших українських політиків, які нині перебувають за ґратами.

«Ми не оприлюднюємо коментарів із приводу конкретних справ. Як правило, і згідно з нашими внутрішніми процедурами, які стосуються всього світу, ми займаємося подібними справами на суто конфіденційних засадах із родинами ув’язнених і владою, якої це стосується», – сказав у п’ятницю Радіо Свобода представник прес-служби Червоного хреста у Женеві Василь Фадєєв.

При цьому він повідомив, що наразі Червоний хрест не контактував із родинами Тимошенко і Луценка, але відмовився відповідати на запитання, чи організація має такі наміри.

Українські опозиціонери звернулися раніше в п’ятницю з відкритим листом до міжнародних гуманітарних організацій із закликом допомогти провести діагностику та лікування Юлії Тимошенко та інших «політичних в’язнів». В оточенні колишнього Прем’єр-міністра повідомляють, що вона вже 15-й день не в змозі самостійно пересуватися.

Тим часом міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко цього ж дня заявив, що обстеження Тимошенко за межами СІЗО можна провести лише за рішенням суду.

Представники української влади раніше не раз заявляли, що надають необхідну медичну допомогу в місцях позбавлення волі.
XS
SM
MD
LG