Доступність посилання

ТОП новини

Немиря: влада використовує прокуратуру у зовнішній політиці


Соратник колишнього прем’єра Юлії Тимошенко заявив у Брюсселі, що українська влада намагається використати Генеральну прокуратуру України у зовнішньополітичних цілях.

Виступаючи перед депутатами Європарламенту Григорій Немиря сказав, що заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін порушує українське законодавство, коли говорить про справи, які ще навіть не були розслідувані.

«Висловлюючи свою думку по справах, по яких ще навіть не було пред’явлено звинувачення, або по яких ще було закінчено слідство, пан Кузьмін порушує, прямо і цинічно, українські закони. Я розцінюю те, що відбулося як очевидну спробу української державної машини використати прокуратуру як інструмент зовнішньої політики України», - заявив Немиря.

В коментарі для Радіо Свобода Ренат Кузьмін заявив, що на зустрічі з європарламентарями «була відверта дискусія щодо подій, які відбуваються в Україні». «Йшлося про справи, які розслідуються і про справи, які є в суді», - уточнив Ренат Кузьмін.

Заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін перебуває у Брюсселі на запрошення члена комітету Європейського парламенту зі зовнішніх зв’язків Ганнеса Свободи.
XS
SM
MD
LG