Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську опозицію не пустили на місце проведення акції до Дня Свободи


У Дніпропетровську міліція не пропустила учасників акції протесту до Дня Свободи на місце мітингу – під обласну державну адміністрацію, хоча раніше суд дозволив проведення акції.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, із самого ранку площа біля облдержадміністрації, де мав відбутися мітинг, була з усіх сторін огороджена турнікетом та оточена нарядами міліції. Правоохоронці пропускали лише тих, хто мав при собі посвідчення співробітників облдержадміністрації чи облради.

Опозиція провела мітинг неподалік – під гаслами «Геть диктатуру Януковича! Свободу демократії та підприємництву!» та «Волю переслідуваним!». У мітингу взяли участь активісти «Батьківщини», «Фронту змін», «Нашої України», Української народної партії, Конгресу українських націоналістів та низки інших опозиційних сил.

Раніше обласна організація Української народної партії подала заявку на проведення масового заходу біля будівлі облдержадміністрації. Дніпропетровський міськвиконком звернувся до суду з вимогою заборони, проте окружний адміністративний суд відмовив позивачу і таким чином дозволив захід.
XS
SM
MD
LG