Доступність посилання

ТОП новини

Міліція склала протоколи на організаторів мітингів на майдані Незалежності


На організаторів мітингів на майдані Незалежності складено протоколи про адміністративні порушення.

Про це повідомляє інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на керівника прес-служби Київської міліції Володимира Дмитренка.

«Наразі відносно обох строрін складено адміністративні протоколи за порушення правил організації і проведення мітингів», – заявив Дмитренко.

При цьому він зазначив, що припинити саме проведення мітингу міліція «не має змоги».

Керівник прес-служби не зміг уточнити, на кого складено адмінпротокол щодо мітингу, який проводить регіонал Олег Калашніков, але уточнив, що щодо іншого мітингу адмінпротокол виписаний на керівника громадської організації «Коаліція учасників Помаранчевої революції» Сергія Мельниченка.

Тим часом, як повідомляє агентство УНІАН, на майдані Незалежності в Києві, де відбуваються мітинги прихильників та супротивників Помаранчевої революції, вишикувалися співробітники спецпідрозділу міліції «Беркут».

Бійці «Беркуту» у кілька шеренг стали поперек місця, де в 2004 році стояла «помаранчева» сцена, відгородивши таким чином представників Загальновійськового союзу від прихильників Помаранчевої революції, які проводять свій мітинг навпроти Головпоштамту.

Крім того, вздовж будівлі Головпоштамту в колону вишикувались військовослужбовці внутрішніх військ МВС України.
XS
SM
MD
LG