Доступність посилання

ТОП новини

Німецьке МЗС: кримінальне право – неприйнятний інструмент у політичному змаганні в Україні


Державний міністр при міністрові закордонних справ Німеччини (парламентський секретар у МЗС) Вернер Гоєр заявив, що «нові кримінальні справи проти Юлії Тимошенко посилюють, на жаль, враження про політично мотивовану юстицію» в Україні.

За його словами, федеральний уряд Німеччини дуже пильно спостерігає за провадженнями проти колишніх урядовців.

Представники ЄС мають отримати доступ до Юлії Тимошенко та інших ув'язнених українських опозиційних політиків. Її медичне обслуговування має бути бездоганним, наголосив німецький політик.

«Очікування федерального уряду щодо України абсолютно ясне: Україна має забезпечити чесні провадження, які відповідали б принципам правової держави. Демократія означає, що політичні розбіжності повинні вирішуватися шляхом політичної змагальності. Кримінальне право тут недоречне», – заявив Вернер Гоєр.

За його словами, реалізація демократії і принципів правової держави є вирішальним критерієм для глибини відносин між Україною та Європейським Союзом.

Ця заява є ще одним із елементів тиску європейських країн на українське керівництво у зв’язку зі справою Тимошенко.

Завтра до України мають прибути мiнiстри закордонних справ Польщi Радослав Сiкорський та Швецiї Карл Бiльдт, які, як очікуюється, будуть домагатися її звільнення з ув’язнення.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG