Доступність посилання

ТОП новини

Суд допитав чергових свідків у справі Луценка і переніс розгляд на четвер


Принцип зарахування загального цивільного стажу осіб, які працюють у МВС, до міліцейського започаткували ще 20 років тому. Про це на допиті у Печерському суді заявив свідок у справі Юрія Луценка, колишній головний інспектор відділу комплектування центрального апарату міністра департаменту кадрового забезпечення МВС Ярослав Усік.

«Ця практика почалася з незалежності України і діє зараз», – зазначив він.

Ярослав Усік розповів, що документи про пенсійне забезпечення колишнього водія Леоніда Приступлюка були складені на підставі його послужного списку в особовій справі з дотриманням відповідних правил. «Порушення законодавства при складанні пенсійного розрахунку не було. Незаконну вислугу років я не підписав би», – сказав свідок.

Наступне засідання у справі колишнього глави МВС Юрія Луценка відбудеться 24 листопада. Загалом під час сьогоднішнього засідання суд допитав 3 свідків.

Юрія Луценка зокрема обвинувачують у незаконному оформленні на роботу в МВС свого особистого водія Леоніда Приступлюка і в порушеннях, пов’язаних із наданням квартири і нарахуванням йому пенсії.
XS
SM
MD
LG