Доступність посилання

ТОП новини

Калєтнік: Ольга Джарти на керівній посаді користується авторитетом


Ольга Джарти працює заступником начальника Київської обласної митниці на законних підставах і професійно виконує свою роботу. Про це заявив Радіо Свобода голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік, коментуючи роботу на керівній посаді 23-річної доньки покійного кримського прем’єра Василя Джарти.

Ігор Калєтнік зазначив, що може оцінювати роботу Ольги Джарти на підставі доповідей своїх підлеглих, в даному випадку – начальника Київської обласної митниці.

«Джарти Ольга Василівна виконує свої обов’язки абсолютно на високому професійному рівні. Цю посаду займає цілком заслужено. Чітко справляється з дорученими справами. Користується заслуженим авторитетом своїх підлеглих. Тому, я думаю, не вік грає роль, щоб обіймати такі посади», – сказав голова Державної митної служби.

За його даними, Джарти працює в системі Митної служби вже півтора року.

Як з’ясував кореспондент Радіо Свобода, Ольга Джарти закінчила юридичний факультет Донецького національного університету у 2010 році і нині є державним радником Митної служби другого рангу. Це – третє за значимістю звання у цій структурі з 14 спеціальних звань, які загалом існують.
XS
SM
MD
LG