Доступність посилання

13 Грудень 2017, Київ 23:15

Європейські політики у день народження Тимошенко вимагають її звільнення


Юлію Тимошенко необхідно негайно звільнити, поки не завдано ще більшої шкоди їй та позиції України у західному світі. Про це заявив речник із зовнішньополітичних питань групи Європейських консерваторів та реформаторів, депутат Європейського парламенту Чарльз Таннок, повідомляє сайт партії «Батьківщина».


«Ми передаємо Юлії наші вітання з нагоди її дня народження та з нетерпінням очікуємо на можливість відсвяткувати її наступний день народження на волі», – сказав, за цим повідомленням, Чарльз Таннок.

Він також висловив занепокоєння станом здоров’я Юлії Тимошенко та ставленням до неї.

Також із днем народження Юлію Тимошенко привітав член Європейського парламенту, голова польської делегації в Європейській народній партії Яцек Саріюш-Вольський, мовиться в повідомленні.

«Я пам’ятаю Вас на майдані Незалежності під час всієї Помаранчевої революції. Ви є одним із ключових співавторів цього руху свободи», – сказав він.

Міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберґ привітав Юлію Тимошенко з днем народження і висловив солідарність з екс-Прем’єр-міністром. Це привітання передав посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух.

Фонд Конрада Аденауера у своєму привітанні запевнив Тимошенко у своїй підтримці у важкі для неї часи.

Також із днем народження Тимошенко привітав Світовий конгрес українців, повідомив сайт «Батьківщини».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG