Доступність посилання

ТОП новини

Джіоєва оскаржила рішення щодо виборів у Південній Осетії


Плакат на підтримку результатів виборів у Південній Осетії, 30 листопада 2011 року
Плакат на підтримку результатів виборів у Південній Осетії, 30 листопада 2011 року
Колишня кандидат на президента самопроголошеної республіки Південна Осетія
Алла Джіоєва в середу ввечері передала голові Верховного суду Ацамазові Біченову скаргу на вирок суду, згідно з яким результати президентських виборів були визнані недійсними.

Голова Верховного суду Південної Осетії Ацамаз Біченов підтвердив, що суд прийняв касаційну скаргу від Джіоєвої на рішення про визнання недійсними результатів виборів президента.

«Оскільки сьогодні робочий день вже закінчився, скарга буде зареєстрована завтра, і вона буде розглянута в процесуальні терміни», – сказав він.

Цього ж вечора голова самопроголошеної республіки Південна Осетія Едуард Кокойти вийшов до прихильників Алли Джіоєвої, які мітингують перед будівлею уряду в Цхінвалі, і закликав їх розійтися по домівках.

Напередодні Верховний суд Південної Осетії визнав недійсними результати другого туру голосування 27 листопада. Згідно з ними, лідером фактичної влади сепаратистського регіону Грузії мала стати Алла Джіоєва, яка випереджала свого суперника, отримавши 56,7 відсотка голосів, проти 40 відсотків, які отримав Анатолій Бібілов.

Бібілов, якого відкрито підтримував президент Росії Дмитро Медведєв, подав скаргу, в якій стверджував, що прихильники Джіоєвої залякували і підкуповували виборців.
XS
SM
MD
LG