Доступність посилання

ТОП новини

Влада заплуталася у «контрольованому хаосі» (преса)


Київ – Організовані Банковою соціальні протести чорнобильців та афганців можуть з’явитися не біля стін Кабміну та парламенту, а і безпосередньо біля Адміністрації Президента, попереджає тижневик «Коментарі». Видання пише, смерть гірника-пенсіонера Геннадія Конопльова, котрий брав участь в акції протесту донецьких «чорнобильців», явно перекроїла плани організаторів «контрольованого хаосу». Так чи інакше, підсумовують «Коментарі», але заплановані Банковою соціальні акції протесту можуть вилитися не у банальний донецький «ковбасний» бунт, а у політичний протест проти неї самої. Стаття називається «Влада заплуталася у «контрольованому хаосі».

У Криму розгорнулася неофіційна виборча кампанія за посаду голови Меджлісу кримських татар. Підсумок боротьби за посаду підіб’ють на нараді у вузькому колі найавторитетніших політиків. А остаточне слово скаже нинішній глава Меджлісу Мустафа Джемілєв. Тижневик «Влада грошей» розповідає про підкилимові ігри навколо його крісла.


Наступними після Романа Шухевича та Степана Бандери звання Героя
України можуть відібрати у Василя Стуса та Володимира Івасюка. Як інформує газета «Україна молода», у Вищому адміністративному суді перебуває чергова порція справ за позовом донецького «месника» Володимира Оленцевича, якому надто муляла героїзація Бандери та Шухевича. Цього разу він хоче відібрати звання Героїв у поета Василя Стуса, пісняра Володимира Івасюка та диригента і керівника Української капели бандуристів імені Тараса Шевченка у США Григорія Китастого. Аргументація у Володимира Оленцевича «залізна» – всі нагороджені Герої України не можуть називатися такими, бо не були громадянами України. Подробиці «Україна молода» розповідає в статті «Блазні проти Героїв».

«Життя сьогодні різко змінилося, бо до влади прийшли малодосвідчені, без достатньої політичної культури і належної освіти люди, які думають, що своїми високими посадами вони вже заслужили безтурботне і забезпечене життя». Про це у газеті «Факти» стверджує перший президент незалежної України Леонід Кравчук. Про те, чим раніше жили українські можновладці і що вони собі дозоляють нині Кравчук розповідає у рубриці «Як це було».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG